Darmowa dostawa już od 149 zł z wysyłką w 24h!

Zwroty

Jak zgłosić chęć zwrotu towaru?

Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Spokojnie!

Każdemu klientowi przysługuje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Aby odstąpić od umowy, musisz nas o tym poinformować, poprzez dostarczenie nam formularza zwrotu drogą mailową na adres sklep@myfellow.pl lub tradycyjną pocztą. Możesz skorzystać ze wzoru formularza zwrotu towaru, który jest dostępny tutaj (nie jest to obowiązkowe).

Aby zachować przysługujący termin zwrotu towaru, wystarczy, że w ciągu 14 dni powiadomisz nas o chęci odstąpienia od umowy (towar możesz odesłać już po jego upłynięciu, ale nie później niż 14 dni od momentu zgłoszenia chęci zwrotu).

Jak dokonać zwrotu?

Kiedy poinformujesz nas o chęci zwrotu produktów, możesz przystąpić do ich odesłania do naszego sklepu. Towar należy zwracać na dane adresowe:

MyFellow.pl

Monika Krysiak

ul. Ostrowska 11/2,

62-800 Kalisz.

Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący.

Co dalej?

Jeżeli zgłosisz chęć odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni otrzymasz od nas zwrot wszystkich płatności – w tym kosztów dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia towaru innego, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, jaki oferujemy w naszym sklepie). Środki zostaną zwrócone w taki sam sposób, w jaki dokonano płatności.

W niektórych sytuacjach nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (patrz: Regulamin sklepu MyFellow, rozdział 12).

MAM JUŻ KONTO

Zaloguj się, aby odwiedzić
swoje konto MyFellow

NIE MAM KONTA

Dlaczego warto zarejestrować
się w sklepie MyFellow?

  • ułatwiony proces składania zamówień,
  • wygodne śledzenie statusu zamówienia,
  • dostęp do historii zakupów.

Zaloguj się aby odwiedzić swoje konto MyFellow

kot